Пятница, 2024-05-10, 7:26 PM


Головна сторінка Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як панк
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Концерти групи СОБОР (об*яви та орг.моменти)
Концерти групи СОБОР
myzkoДата: Пятница, 2008-07-04, 4:03 PM | Сообщение # 31
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
дівчина, я от думаю, чому це неможна без неї обійтись, і взагалі який стосунок вона має до гурту?
 
myzkoДата: Пятница, 2008-07-04, 4:06 PM | Сообщение # 32
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (palach)
3. А нахера список гостей? Це ж не весілля

Щоб реалізувати пункт
Quote (palach)
7. "гавно вапрос"
 
KramnoyДата: Суббота, 2008-07-05, 11:23 AM | Сообщение # 33
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
На скільки я зрозумів, то ви трохи попутались в плані виступів! Тобто я мав на увазі не 5 річчя гурту, а ще один фест, який планується на осінь, і до якого можна залучити селищну раду (ну чи не залучати)... короче уважніше перечитайте мій пост :
Quote
Доречі хто ще не вкурсах, то зараз активно ведуться переговори з приводу фестиваля в Коцюбинському, мета якого показати усім що у нас не тільки жлобьйо та бичьйо живьот, а й офігенні талановиті музиканти, тобто ми))) тобто зробити таку собі "акцію-фест" де будуть лабати гурти з Коцюбинського та гурти в яких грають хлопці та (або) дівчата з Коцюбинського! Цю ідею вже підтримали наші "музичні керівники" - якщо так можна назвати, тобто Зубарь В.В. , РибаковВ.В. Приблизна дата акції це осінь! Але точніше буде відомо після підтримки нашої акції селищною радою, та після пошуку спонсорів! Це дійсно повинно статися, так як ми повинні показати що ми є і показати чого ми варті, тим більше кожен гурт має дуже достойний рівень! Ми вже давно повинні були втерти носа всьому Ірпінському регіону))))), але починати ніколи не пізно, тому від усіх вимагається активність!!!!!!!!! Тільки вона допоможе нам зробити фестиваль!!!!!!!!
 
дівчинаДата: Понедельник, 2008-07-07, 12:39 PM | Сообщение # 34
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
дійсно, ми трохи попутались, для Собору тре зняти клюб і домовитись, так як це роблять коли організовують усіляки концертики, думаю проблем не повинно бути, лише домовитись за денюжку.
А щодо фесту в Коцюбинському, то наскільки мені відомо, то на проведення подібних акцій треба дозвіл від місцевої влади.))) тож...це може бутии своєрідною поблемою. треба зробити це максимально тихо, що б ніхто зайвий про це не чув.і тоді його (дозвіл) можуть непомітно підписати )))
 
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Концерти групи СОБОР (об*яви та орг.моменти)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск: