Пятница, 2024-05-10, 1:56 AM


Головна сторінка Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як панк
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Форма і зміст. (Ідеологія гурту, її суть, засоби вираження.)
Форма і зміст.
KramnoyДата: Среда, 2007-03-28, 10:35 AM | Сообщение # 1
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
В натурє - у нас немає нормального надпису (я немаю нічого проти напису зверху, але він робився без відома гурту, хоча симпатично), немає нормальної картинки (маю на увазі який небуть фон, замальовку, який небуть ідол чи персонаж), який буде супроводжувати гурт напротязі тривалого часу, з маленькими художніми видозмінами; немає будь-яких виражених ідей (маються на увазі ідеї, соціальні погляди, які гурт зі сцени доносить слухачу не тільки через музику та пісню, а й прямим текстом - "ідеологія"

Якщо зі сцени буде лунати ціль, якась ідеологія, то завжди знайдуться люди які ці цілі розділять з гуртом та підтримають його. Я вважаю, що зараз гурт без ідей - не гурт, а волохаті мавпи з гітарами, які майже немають шансів на успіх, звичайно, якщо вони не грають краще ніж видатні рок-зірки.

 
AnciferДата: Среда, 2007-03-28, 10:53 PM | Сообщение # 2
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
не гурт, а волохаті мавпи з гітарами

Чого ж тільки з гітарами?........
Quote
напису зверху, але він робився без відома гурту

Цей сайт робився без відома гурту, і СЛАВА БОГУ!!!!!!!!! (А то його б і досі не існувало) smile

Що ж до ідеї та ідеології - МИ СТВОРЮЄМО МУЗИКУ, МИ НЕ Є ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ, і вся наша ідеологія повинна бути просто чудовою музикою fool


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
palachДата: Четверг, 2007-03-29, 0:42 AM | Сообщение # 3
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Ancifer)
Чого ж тільки з гітарами?.

За це і
Quote (Ancifer)
Цей сайт робився без відома гурту, і СЛАВА БОГУ!!!!!!!!! (А то його б і досі не існувало)

за це великий Евгену respect

Quote (Ancifer)
Що ж до ідеї та ідеології - МИ СТВОРЮЄМО МУЗИКУ, МИ НЕ Є ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ, і вся наша ідеологія повинна бути просто чудовою музикою

Просто ХЕВІ першочергово не є ідеологічною музикою, на ньому не збудуєш ідею. І тут Жека правий. ХЕВІ - це, в першу чергу, саме музика.


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
palachДата: Четверг, 2007-03-29, 0:53 AM | Сообщение # 4
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Забув додати:

ХЕВІ - це ШОУ


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
KramnoyДата: Четверг, 2007-03-29, 2:50 PM | Сообщение # 5
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
В мене таке враження, що всі мене хочуть обісрати, sad biggrin

Ганяються по сайту та тільки критикують

Ну я дурне дитя, ну то й що?

А на рахунок ідеї та ідеології з вами не згоден!

Все прийде, все буде; і я не мав на увазі політику, я взагалі в цей бруд не лізу!

 
palachДата: Пятница, 2007-03-30, 1:15 AM | Сообщение # 6
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
З чого ти взяв, що Ідея - це обов"язково політика!??? cranky

А то шо політика це бруд, то ти правий. respect


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
KramnoyДата: Пятница, 2007-03-30, 10:00 AM | Сообщение # 7
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
З чого ти взяв, що Ідея - це обов"язково політика!???

А з чого ти взяв, що я взагалі казав щось про політику? cranky

 
palachДата: Пятница, 2007-03-30, 2:10 PM | Сообщение # 8
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (palach)
Все прийде, все буде; і я не мав на увазі політику, я взагалі в цей бруд не лізу

А ЦЕ ХТО КАЗАВ!!!!!!!!!!! deal

fool fool fool fool fool


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
KramnoyДата: Пятница, 2007-03-30, 5:10 PM | Сообщение # 9
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
там написано: - "я НЕ мав на увазі політику"

Перечитай!

Добавлено (2007-03-30, 5:10 Pm)
---------------------------------------------
там написано: - "я НЕ мав на увазі політику"

Перечитай!

 
AnciferДата: Суббота, 2007-03-31, 0:20 AM | Сообщение # 10
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
А на рахунок ідеї та ідеології з вами не згоден!

Все прийде, все буде;


Добре, тоді постає питання: яку ідею ти хочеш нести та яку ідеологію сповідувати? (Все ж цікаво - в одному ж гурті граємо)


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
KramnoyДата: Среда, 2007-04-11, 2:45 PM | Сообщение # 11
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Жека, я гадаю, що цю ідею ми несемо в собі, несемо з музикою. Цієї ідеї зараз притримується гурт, над цим можливо і незамислюючись. Я знаю, що можливо не всі такої думки, але воно-то є: Це мова виконання у СОБОРІ.
Це поняття обширне та неоднозначне, і мабуть не всі зрозуміють його формулювання, але я спробую.

Останнім часом велика більшість української РОК музики, яку видно та чутно на телебаченні та по радіо є україномовною. Велика кількість сейшенів та фестів, які можуть і не проходити під гаслами "Розвиток Української РОК Музики" чи "Розвиток Української РОК Культури", то принаймні підбирають учасників за мовним критерієм. Доречі я не здивуюсь, якщо на ПРО РОК ми не пройдемо.
Мене добиває те, що: "якщо ти українець, то ти повинен писати, читати українською, спілкуватися українською, писати пісні українською, носити оселедець, довгі вуса та шаровари. smile
Звісно я згоден з тим, що в своїй країні ти повинен знатисвою мову, але до чого тут музика... angry
Музика - це творчість і неважливо якою мовою текст. Це всеодно, що сказати художнику: "ми ніколи не виставим твої картини в галереї, тому що вони не на українську тематику".
Я згоден з тим, що заходи на підтримку української мови потрібні, але навіщо стригти усіх під один горщик?
Мене добиває те, що навіть виконання пісень англійською зараз можна почути частіше ніж російською (маю на увазі Укр. РОК гурти).
Українську мову та культуру можна проштовхувати багатьма іншими шляхами, але цього ніхто не робить, тому що зараз не актуально театр, не актуально писемність, українські народні пісні, танці та ін. Воно звісно все є, але крім того що його мало, воно ще й нікому не потрібно - "народ не хаває", "не хавають масси". Пізнає та проштовхує це тільки невеличка частинка людей, які дійсно хочуть бачити свою країну достойною. Але достойна країна буде тільки тоді, коли вся українська культура буде розвинена, а не тільки дешеві, гидотні музичні проекти, які всеодно не доносять дух країни.
Зараз виходить так: гроші в шоу бізнесі - шоу бізнес диктує умови, розвитком культури справжньої(маштабно) займатись ніхто не хоче, нікого не поважають, на всіх насрати. Якщо ти не вмієш грати та співати, але тексти українською, то в тебе є шанс, а якщо ти вмієш грати та співати, але тексти російськомовні, значить "ти галімий москаль переводь свої тексти, або йди назад до свого гаража і там співай своєю російською до тих пір, поки не зрозумієш, або поки не помреш".

Я вважаю, що наш гурт. і такі як ми повинні закладати баланс, та нести в собі повагу не тільки до себе та своєї України, а й до інших.
Як сказав Шева (той що з вусами та кобзарем): - "Чужому научайтесь, і свого не цурайтесь", а я перефразую на нинішній лад, та на свою точку зору: - "Свого научайтесь, та чужого не цурайтесь"; та гадаю, що зараз ця перефразовка актуальніша, тому що своєі культури і історії ми ніхрєна не знаємо, а все російське посилаємо у дупу!

Чи всі зрозуміли незнаю, але писав все заокруглюючи, сильно не вдаваючись у дрібниці та поодинокі випадки. Якщо щось не зрозуміло, або з чимось не згодні - будь-ласка.

Ну ось приблизно так!

 
дівчинаДата: Среда, 2007-04-11, 3:26 PM | Сообщение # 12
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
У цьому величезному тексті, багато разів згадувалась Україна, її дух, тим паче мова, а так як це моя професія, то мені просто не гоже мовчати. Даю деякі свої, суб*єктивні, зауважте, суб*єктивні коментарі.
Quote (Ancifer)
а не тільки дешеві, гидотні музичні проекти, які всеодно не доносять дух країни

Згодна, мова не впливає на думку чи ідею, яку ти хочеш донести, але на скільки мені зрозуміло, ваші тексти дух країни України не несуть, навіть як перекласти. Але нащо Вам це треба - робіть своє діло, так що це було в кайф Вам і вашим слухачам,
Зауважу, послідкуйте якось за собою, якою мовою думаєте, ота і ваша рідна.
На жаль, найчастіше гидотні російськомовні проекти отримують фінансування і підтримку.
Quote (Ancifer)
Якщо ти не вмієш грати та співати, але тексти українською, то в тебе є шанс, а якщо ти вмієш грати та співати, але тексти російськомовні, значить "ти галімий москаль переводь свої тексти, або йди назад до свого гаража і там співай своєю російською до тих пір, поки не зрозумієш, або поки не помреш

Паша, я тебе можу зрозуміти, але поясню чому гурт російськомовний не може потрапити на фест - Бо російськомовні (ФЕСТИ)стали занадто комерційні і зажрані, туди Вам поки що ЗАСЬ. Але то покищо. А наша грьобана Україна хоче свої кістки муз культури підняти, і тому просто має бути принциповою. А все що буде російськомовне не є погане, але стане здобутком НЕ нашої культури. От і все, все, нажаль дуже просто і водочас дуже складно
 
KramnoyДата: Среда, 2007-04-11, 4:37 PM | Сообщение # 13
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
Чи всі зрозуміли незнаю, але писав все заокруглюючи, сильно не вдаваючись у дрібниці та поодинокі випадки.

Ось так воно й вийшло, не всі все зрозуміли

Quote
а не тільки дешеві, гидотні музичні проекти, які всеодно не доносять дух країни.

Оце дійсно ти незрозуміла!
Я не мав на увазі що ми "донощики" духу країни. Навпаки в нашій музиці немає українського, і я мав на увазі майже повну дискримінацію гуртів які творять російською на Україні.

 
AnciferДата: Среда, 2007-04-11, 10:42 PM | Сообщение # 14
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Дуже багато усього написано.
Додам та зауважудещо - дискримінації гуртів які творять російською мовою на Україні НЕМАЄ. Є підтримка україномовних гуртів і все (от якби тебе вигнали з клкбк бо ти співаєш російською - ото вже й можна б було говорити про дискримінацію)
Далі - якою мовою співати - це не ідея гурту, а н сьогодні вибір подальшого шляху розвитку, скажу, що мені особисто цікаво спробувати грати нашу музику і чути український текст
А в театри, Пвло, люди ходять, і дуже багато молоді, просто згадай коли ти був там востаннє, і якраз
Quote
театр, не актуально писемність, українські народні пісні, танці
зараз є актуально, просто потрібно слідкувати за цими подіями
З.І. Доречі, вже є українські тексти і досить не погані


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!


Сообщение отредактировал myzko - Среда, 2007-04-11, 10:50 PM
 
myzkoДата: Среда, 2007-04-11, 10:50 PM | Сообщение # 15
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Паша, не ображайся, але ти повний колгосп в темі, про яку говриш. Такий висновок я зробив з твого "гнєвнаго опуса". Якщо ти не несеш нічого українського, то на яку ти підтримку чекаєш в "чужій" країні?
 
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Форма і зміст. (Ідеологія гурту, її суть, засоби вираження.)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: