Пятница, 2024-05-10, 5:42 PM


Головна сторінка Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як панк
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Демо (як писалося, пишеться, чи допишеться :))
Демо
LedbackerДата: Воскресенье, 2007-03-04, 0:04 AM | Сообщение # 16
він мав довгий гриф, четверо струн
Группа: Адміністратори
Сообщений: 89
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (palach)
hands hands hands

не згоден. от, нас просять демку, коли ми подаємо заявку на участь в фестивалі. у нас - недописані пісні. На "Про Рок" просять 3 пісні...


басистам - слава

Сообщение отредактировал Ledbacker - Вторник, 2007-03-06, 9:21 PM
 
AnciferДата: Воскресенье, 2007-03-04, 8:31 PM | Сообщение # 17
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
ми лише говоримо про теоретичні можливості, але чомусь до сьогодення нікуди ніяких заявок на учвсть і не збирались подавати, живемо - "Буде як буде"

Пропоную Мицька в Менеджери, нехай нами керує deal


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
myzkoДата: Воскресенье, 2007-03-04, 10:27 PM | Сообщение # 18
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
З менеджерами прийнято укладати угоди і виконувати їх умови. А хто захоче замість роботи на виступ чи репу поїхати... wink
 
AnciferДата: Понедельник, 2007-03-05, 0:47 AM | Сообщение # 19
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Від тебе залижатиме щоб виступ чи репа були нашою роботою biggrin

За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
myzkoДата: Понедельник, 2007-03-05, 1:31 AM | Сообщение # 20
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Так для переходу в таку якість треба певний час чимось жертвувати, працювати на ентузіазмі.
 
KramnoyДата: Понедельник, 2007-03-05, 4:57 PM | Сообщение # 21
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
А це тому, що не маємо мети, давайте запишемо демо, а навіщо - щоб було, давайте знімемо кліп нашару, а навіщо - щоб було......

Чи я тебе неправильно зрозумів, чи тобі дійсно впадло писати демо та знімати кліп?

Якщо так, тоді я в ахYє...

 
AnciferДата: Понедельник, 2007-03-05, 11:36 PM | Сообщение # 22
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
Чи я тебе неправильно зрозумів, чи тобі дійсно впадло писати демо та знімати кліп?

перечитай ще раз, а краще двадцять і дуже повільно, осмислюючи, без експресії (бажано використовувати мізки)


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
KramnoyДата: Вторник, 2007-03-06, 10:48 AM | Сообщение # 23
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Прочитав 274 рази, осмислюючи, без експрессії (навідь мізки використовував). І не дивно, до мене прийшли деякі думки:

1. Комусь впадло робити щось для гурту, навіть якщо це не принесе бажаних та вигідних результатів і він намагається говорити про "теоретичні можливості" та "можливі теоретичності", тим самим намагаючись заплутати не тільки оточуючих, а й себе.
2. Дійсно, завжди хочеться зразу мати віддачу від зробленого, але потрібно розуміти, що віддача прийде тільки тоді, коли щось робити!

3.Потрібно робити висновки що краще: пусті балачки про можливе і неможливе, реальне і нереальне, вигідне і не вигідне, чи все ж таки мовчазна робота, та використання будь яких потрібних для розвитку гурту пропозицій та навіть "подачок".

Це моє ІМХО, тому я прошу нікого не ображатись, а краще подумати та зрозуміти, тому що це стосується в деякій мірі кожного з нас.

 
AnciferДата: Вторник, 2007-03-06, 8:37 PM | Сообщение # 24
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Впадло стало вже заставляти робити щось для групи і затавляти працювати для груи (Оксік нарешті це вже зрозумів з огляду на те як він заставляв працювати на минулій репетиції, але зрозуміли це не всі)
Впадло витрачти час на щось те що зараз непотрібно замість того щоб працювати над дійсно необхідними речами
Впадло плдисти по течії, а не хоч якось планувати свою дяльсть і ставити перед собою мету
Впадло коли кожен по собі, а не одна команда
Впадло коли більше в...ся ніж працюємо
Віддачі від діяльності ніхто неочікує відразу, а от віддічі від кожного члена гурту....
А щодо теоретичних балачок, то вони необхідні принаймі для того, щоб визначити необхідні стратегії розвитку
Що ж до мовчазної роботи - то вона можлива лише тоді,Ю коли працюєш сам, а в колективі обговорення просто необхідне
Що ж до використання пропозиці - то за три роки існування гурту окрім пропозиції щодо виступу в "Барвах" ніхто і не збирався обговорювати, всі ми тільки казали що це круто, давайте спробуємо, а далі - лише мовчазна робота в замкненому просторі клубного залу
І якби вмслів був прочитаний принаймі 20 разів, але так як було написано вище , можливо ніхто б не казав пронамагання заплутати не тільки оточуючих , а й себе

Тож слід зробити висновок що краще: мовчазна робота чи конкретні цілі і нехай повільне але впевнене крокування до них

То ж бажаю подумати та зрозуміти, що для кожного група? що він готовий віддати групі? що він хоче досягти в групі? і що кожному необхідно робити для групи? Тому що че стосується КМАНДИ, якою я бажаю нам стати!


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
KramnoyДата: Среда, 2007-03-07, 4:08 PM | Сообщение # 25
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Дякую, круто! дуже круто. Проблема в тому, що в нас з тобою дві різні правди, або точніше сказати два різні погляди на одну й ту саму проблему.

Мені подобаються твої ідеї, але не всі, также як і тобі мої.

Также як і ти, я хочу найкращого для гурту, але у нас відрізняються погляди в напрямках його досягнення.

Розписавши ширше, я зрозумів твої ідеї та погляди.
Quote
То ж бажаю подумати та зрозуміти, що для кожного група?

Для мене на першому місці - це гурт, потім все інше (навіть дівки та робота);
Quote
що він готовий віддати групі?

ВСЕ!!! (навіть дівок та роботу)

Quote
що він хоче досягти в групі?

Розуміння та конкрєтних дій!

 
AnciferДата: Среда, 2007-03-07, 8:00 PM | Сообщение # 26
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Щоб здійснювати конкретні дії потрібно розуміти, що попереду, про це я і казав, група повинна мати мету і конкретні цілі, посмилання на демку та на кліп то лише приклкд який я привів до того, щоб показати, що група йде навмання, демка дійсно необхідна, але якісна, і нехай краще буде записано лише 2 - 3 речі (а саме стільки як правило вимагається для подання заявки на участьу різноманітних конкурсах та фестивалях), але це буде запис, який дійсно не соромно беде дати комусь послухати

Я думаю, Пашко, що ми знайшли порозуміння, тепер залишається виконати всі ті зобов'язання пр які ми казали і йти впевнено вперед


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
KramnoyДата: Пятница, 2007-03-09, 10:52 AM | Сообщение # 27
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
100% потрібно йти вперед!!!

Вчора бачив Мицька, він сказав класну штуку, що потрібно всім разом (з Мицьком також) сісти та скласти конкретний план дій, можливо навіть письмово, та починати його здійснювати і по ходу "вічорківать" із списку зроблене!

А також пропоную після кожного "вічорківанія" набирати пива та св'яткувати хоч і маленький, але крок вперед cool

Хто За?

 
myzkoДата: Пятница, 2007-03-09, 1:26 PM | Сообщение # 28
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Я за. Починаймо вже сьогодні. Погода сприяє роботі. Збираймося разом для обговорення.
 
KramnoyДата: Среда, 2007-03-28, 10:57 AM | Сообщение # 29
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Сьогодні повинна бути Рєпа, отож там і здибаємось, хоча можна й раніше.
Я вже закінчую роботу, та десь через годину буду вдома!

Телефонуйте, заходьте!!!

Добавлено (2007-03-28, 10:57 Am)
---------------------------------------------
В мене є дуже багато планів на вихідні:

1. На рєпе мона буде спробувати записати наші нові теми. Я домовлюсь з ВВС та можливо з ВГ, щоб налаштувати саунд на зняти його з пульту. Тим паче барабаси уже з мікрофонами!;
2. Поїхати в Київ, назнімати відео та тьолок;
3. Там же нажертись алкоголю, або приїхати в Кацюбу і тут нажертися алкоголю;
4. Після алкоголю інші плани зникають, або переносяться на інший день.

 
D-StezДата: Среда, 2007-03-28, 11:12 PM | Сообщение # 30
мідний кардан форуму
Группа: Перевірені
Сообщений: 126
Репутация: 3
Статус: Offline
записати - це добре, може й ми підтусуємось? flower


Люблю живе
 
Форум гурту СОБОР » music » Sobor's music » Демо (як писалося, пишеться, чи допишеться :))
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: