Понедельник, 2024-05-20, 11:08 PM


Головна сторінка Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як панк
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум гурту СОБОР » Балачки » Теревені звичайні » трьопп
трьопп
BulletДата: Четверг, 2007-10-18, 1:27 PM | Сообщение # 76
Группа: Удаленные





myzko, це звучатиме у неї в підписі як *пристойний парамон*?... удівітєльно smile
Божественно, я б сказала.. санаторій smile

дівчина, шановна, а що вам кепського нєфори зробили? Добрі чуйні люди, я так думала... :)

 
дівчинаДата: Суббота, 2007-10-20, 1:57 PM | Сообщение # 77
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
Нічого вони мені не зробили, з ними навіть дуже суперово! Просто хотілося хоч трохи дорівнятися, до Великих форуму цього! smile
 
palachДата: Воскресенье, 2007-10-21, 7:59 PM | Сообщение # 78
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
А чим тобі не подобається життя простого смертного??
Навіщо тобі до нас? devil


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
дівчинаДата: Четверг, 2007-10-25, 2:52 PM | Сообщение # 79
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (palach)
А чим тобі не подобається життя простого смертного??
Навіщо тобі до нас?

Амбіції - велика рушійна сила
 
myzkoДата: Четверг, 2007-10-25, 8:37 PM | Сообщение # 80
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
...а поміж тим пропозицій більше не надходить...про що це свідчить?
 
дівчинаДата: Среда, 2007-10-31, 4:42 PM | Сообщение # 81
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
Короче!!!!! най я залишусь просто дівчина! як на мене це теж не просто.... залишитися собою, не потрапити під усякі віяння нєформальні там smile
З часом статус може виглядати _так______пристойна дівчина, тощо biggrin
 
BulletДата: Четверг, 2007-11-01, 12:33 PM | Сообщение # 82
Группа: Удаленные





Quote (дівчина)
З часом статус може виглядати _так______пристойна дівчина, тощо

Тобто, спершу мала бути непристойна дівчина? паталта дівчина? (патлатий нєфор))).
Сорі, просто роздуми на тему. Без образ ;)
 
дівчинаДата: Вторник, 2008-02-05, 3:39 PM | Сообщение # 83
подаючий надії
Группа: Перевірені
Сообщений: 100
Репутация: 4
Статус: Offline
Bullet молодець ! гарно фантазуєш smile я рада мої стьоби дали привід для ще одних стьобів

Добавлено (2008-02-05, 3:39 Pm)
---------------------------------------------
Думаю треба винести на обговорення питання закриття/не закриття сайту!
як на мене, застій відбувається впершу чергу тому, що особливо нових свіжих подій повязаних з гуртом не відбувається.
ПОміркуйте самі, був концерт- були обговорення, була зміна складу гурту - активне обговорення, ...........
А тут я сама задумалась, з'явилася нова учасниця. але ніякого обговорення особливого не вийшло БО по-перше, була зима, яка у багатьох викликає апатію, а по-друге, і це найголовніше мабуть, питання наявністі жіночого вокалу було обсмоктано як тільки можна!!!
Тож, як тільки будуть новини варті обговорення- усе по трохи піде на краще, я сподіваюсь

 
AnciferДата: Вторник, 2008-02-05, 11:29 PM | Сообщение # 84
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Все ж таки, потрібно щоб сайтом хтось займався

За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
myzkoДата: Среда, 2008-02-06, 2:15 PM | Сообщение # 85
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Ancifer)
Все ж таки, потрібно щоб сайтом хтось займався

Що це, по-твоєму, значить?
В чому полягає з"аняття сайтом"?
У кожного з учасників гурту є повно прав на модерування, оновлення матеріалів сайту та редагування.
Питається:
1. Коли була остання новина?
2. Наскільки змістовною вона була?
3. Може хтось додав хоч один файл в архів записів?
4. Фотографію?

Ідєйниє таварісчі тільки раз заходять на сайт, питають, чи бляді не злякалися його, і далі пруццо від своєї крутості.
Чого чекаєм?

 
AnciferДата: Среда, 2008-02-06, 9:30 PM | Сообщение # 86
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
кожного з учасників гурту є повно прав на модерування, оновлення матеріалів сайту та редагування

Це буде як у колгоспі, кожен думає що зроблять за ньога, а хазяїна нема.


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
KramnoyДата: Четверг, 2008-02-07, 9:56 AM | Сообщение # 87
подаючий надії
Группа: СОБОР
Сообщений: 143
Репутация: 2
Статус: Offline
Шось я пробував фотку закинути, а в мене ніх.. не виходить. Уже як тільки не пробував, а результату нуль....може й справді ніяких прав не маємо?.... чи то може в мене Інтірнет глючіть? ... хоча різного матеріалу в мене за 3 роки накопилося достатньо!
 
myzkoДата: Четверг, 2008-02-07, 8:57 PM | Сообщение # 88
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Kramnoy, це все злий адмін devil тобі не дає вивалити весь, за три роки накопичений, матеріал на сайт, де дискового простору 100 Мб book .
І обмежує тебе в правах за ознакою барабануватості cranky .
Зрозумій зрештою, що відвідувачі на сайт до вас на першому етапі йдуть не дивитися найбільший альбом фотографій, а дізнаватися інформацію більш актуальну. Знімки з нових виступів ти вже 300 раз міг додати і проанонсувати в новинах. Стоп. Я забув. Виступів не було... А! Це гадський "менеджер", падло, жодного виступу не організував deal ...Падонак. Шо? Кажете, співати було нікому? Ну да... Ето всьо вокаліст bag ... Шо іщщо?

Quote (Ancifer)
Це буде як у колгоспі, кожен думає що зроблять за ньога, а хазяїна нема.

Ancifer, те, що ти називаєш "хазяїн" називається насправді пресс-службою.
Але, навіть за наявності такого органа у гурту результату не буде, бо щоб робити якийсь PR, крім розпиття пива з кодлом, треба видавати нагора якийсь результат, чи яскравий процесс, який можна висвітлиити у формі новин.

Хочу вашу, панство, увагу звернути на динаміку відвідуваності сайту.
Спершу самі подивіться і поділіться висновками.
Що вам каже ця інформація?

Ноябрь, 2006 Хосты 327
Декабрь, 2006 Хосты 250
Январь, 2007 Хосты 304
Февраль, 2007 Хосты 306
Март, 2007 Хосты 497
Апрель, 2007 Хосты 439
Май, 2007 Хосты 334
Июнь, 2007 Хосты 307
Июль, 2007 Хосты 251
Август, 2007 Хосты 304
Сентябрь, 2007 Хосты 320
Октябрь, 2007 Хосты 302
Ноябрь, 2007 Хосты 278
Декабрь, 2007 Хосты 236
Январь, 2008 Хосты 194

 
AnciferДата: Пятница, 2008-02-08, 1:16 AM | Сообщение # 89
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
Я згоден, що про сайт перш за все мають переживати учасники гурту, якщо це їм потрібно, та думаю ти учасників гурту знаєш дуже добре. Але слід зважати і на те, що зі зміною вокаліста змінився і формат гурту. Навіть при усьому бажанні творчий процес це не прийшов за станок - і працюєш. Особливо, коли ще не всі відійшли від звучання "Собору" і відповідно новий матеріал сприймається не з першої ноти, першого прослуховування. Що ж до відсутності новин, то не зовсім коректно, так наприклад прийняття у гурт Зоріяни не було відмічено новинами (Скупа новина про це з'явилась значно пізніше). Раніше просто був запал і ти Myzko, ми з тобою обгоорювали деякі моменти, працювали над ідеями - зараз просто цього немає. А писати є про що, про збільшення кількості репетицій, зміну стилістики, формату, історію гурту, нарешті інтерв'ю з учасниками. А задля половини з цього треба когось напрягати (визню, нажаль це факт, саме напрягати) і напрягатись самому. Не ображайся, я тебе чудово розумію (ти це знаєш), я теж інколи не можу нічого зрбити (так наприклад питання бек-вокалу, яке я підіймаю від самого створення гурту), але я принаймі намагаюсь. Скажу відверто - певний час теж була апатія до творчості в гірті, просто грав, нехай думають інші, зараз знову починаю активно втручатися в творчий процес, бо так треба, бо треба комусь за щось відповідати, інакше діла не буде.

За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
BulletДата: Пятница, 2008-02-08, 1:59 AM | Сообщение # 90
Группа: Удаленные





Quote (Ancifer)
Раніше просто був запал і ти Myzko, ми з тобою обгоорювали деякі моменти, працювали над ідеями - зараз просто цього немає.

На мій погляд, саме у виділених словах причина ваших непорозумніь.

Ви вже звиняйте, я всовуюсь тут як людина з вулиці. Але як людина, що чула ЦЕ і бачила. Вам треба всім надавати по макітрах. Тоді ви або почнете активніше збиратись, або розбіжитесь не морочитимете голови один одному.
Хоча, знов таки, на мій *вуличний* погляд, зміна воклаіста пішла вам на користь (хоча мені відверто сумно констатувати, що тепер ваш суперооовий чоловічий вокал розмінявся на гітару), тепер просто потрібно розробити план дій і знайти відповідальну особу, яка з завзятістю і певною періодичністю таки лупцюватиме вас по шапках, аби діло таки зрушилось з місця. Мишко навряд чи то зробить, бо вам усім бракує головного - мотивації (за ці слова Мишко ще зі мною розбереться, відчуваю)))).

У вас є все, що потрібно музикантам - таланти, голоси, вправні голосові складки і пальці, вумні голови і точні язики для складання гарних пісень і їх озвучення. У вас немає головного, що необхідно для того, щоб стати хорошим музикантом - гонору.

Так ви все своє життя проведете в Барвах sad

 
Форум гурту СОБОР » Балачки » Теревені звичайні » трьопп
Поиск: