Четверг, 2024-05-02, 1:54 AM


Головна сторінка Форум Реєстрація Вхід
Ви увійшли як панк
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум гурту СОБОР » music » Концерти » МАСТЕР 20 років (01.05.2007 ЦКМ НАУ)
МАСТЕР 20 років
palachДата: Вторник, 2007-04-17, 2:44 AM | Сообщение # 1
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Короче, тут я буду однозначно, бо чекав цього дійства 5 років. І нізащо, і ні при яких умовах не пропущу!!!

Отож, давай зі мною!!! Світлове та лазерне шоу, дві барабанні установки, Андрій Большаков, Михайло Сєришев, Ігор Молчанов, Кірил Покровський, Тоні Шендер, і......

З.І. АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки


Сообщение отредактировал myzko - Вторник, 2007-04-17, 3:26 AM
 
AbbatДата: Вторник, 2007-04-17, 9:41 AM | Сообщение # 2
нєфор
Группа: СОБОР
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Підтримую, таку подію не можна пропустити, особливо якщо будуть усі заявлені в афіші особистості!
Павло, коли їдеш за квитками?!
 
palachДата: Вторник, 2007-04-17, 10:54 PM | Сообщение # 3
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Abbat)
Павло, коли їдеш за квитками?!

Вибач, але квитки я вже купив за 90. Сьогодні.

То МИЦЬКО: (щодо залу)

А какать я хотів на то який там зал!!!!! Не кіно іду дивитись, іне сидіти я там буду!!

З.І. Доречі квитки є не тільки у Жори. Бачив у деяких касах та у тьоток в метро.


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
AnciferДата: Вторник, 2007-04-17, 10:57 PM | Сообщение # 4
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
ЗА 30 гривень (вибач за повторення - але прикольно) smile

Добавлено (2007-04-17, 10:57 Pm)
---------------------------------------------
А, зрозуміло, коли я писав твоєї відповіді ще не було, вибач smile


За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
myzkoДата: Вторник, 2007-04-17, 11:57 PM | Сообщение # 5
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
Палач, справа ж у тому, що в залі-то тільки й сидіти нормально можна...Стояти нема де.
 
palachДата: Среда, 2007-04-18, 10:18 PM | Сообщение # 6
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (myzko)
Стояти нема де.

lol lol lol


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
AnciferДата: Среда, 2007-04-18, 10:41 PM | Сообщение # 7
свій вдоску
Группа: Адміністратори
Сообщений: 180
Репутация: 2
Статус: Offline
А на стільцях? smile

За долю - насмерть.
В кривавім спасінні відродиться пращурів Слово!
 
myzkoДата: Среда, 2007-04-18, 11:24 PM | Сообщение # 8
заслужений мисько
Группа: Адміністратори
Сообщений: 220
Репутация: 2
Статус: Offline
А на стільцях сидіти prof deal book
 
palachДата: Четверг, 2007-05-03, 4:00 PM | Сообщение # 9
свій вдоску
Группа: Модератори
Сообщений: 195
Репутация: 3
Статус: Offline
Ну що ж. Ось і відбулось незабутнє шоу якого ще не буде мінімум років 5. А то і зовсім sad . Отож маю розповісти як все відбулося smile .

День перший.(саме так) 30 квітня, 15:00, МУЗТОРГ. Афтограф сесія.

Ну що сказати, сесія пройшла, в порівнянні з минулорічною, не дуже (чи, як хтось любить казати, НЕ ОЧЕНЬ!!! biggrin ) Всі кудись поспішали, кудись всих гнали, толком навіть "морди" не разгледів + не можно було робити фото. А от минулого разу.... smile Хоч на руки сідай. Проте мені вдалося підписати велику афішу, платівку "С петлей на шее", пару буклетів, і .... Увага Крамній, ДВІ барабанні палички у Шендера і Карпухіна.

День другий. 1 квітня, приблизно 18:30.

Ми (Я, Дівчина, Аббат Тоха і Хомік, а потім і мій товариш Бодя,) без спокійно входимо В ЦКМ НАУ, де я купую майку якою марив 5 років cool (можу викласти фото, якщо когось цікавить). тРохи почекавши. здавши речи, та полялякавши зі знайомими ми нарешті заходимо в зал. Хоч квитки були з місцями, що називається ХЗ ДЕ, а у кого і взагалі без місця (вхідні), ми спокійненько собі рулим в третій ряд портеру, де і провели весь концерт.

Трохи про сам концерт

Після не довгої затримки (хв 20) почався сам концерт, правда з якої пісні я не пам,ятаю (мабуть тому що підчас наступної - "Мастер скорбных дел" - витрусив з голови інформацію про першу biggrin ). Далі пішли мастеровскі хіт за хітом ТАТУ, Щит И Меч, Пепел на ветру, Кто Кого, Руки Прочь та інші, дві Пісні з останнього альбому. Що саме цікаве, що пан Лєкс навіть вивчив The Hero з англомовного репертуару групи (мабуть на 20 рокв буває і таке). Під час ХЕВИ ЛАМБАДИ Страй навіть витяг на сцену якусь дівчину і малого щоб вони трохи заспівали. У них майже вийшло, от тільки текст вони співали з яншої пісні. І ось після першого блоку пісень з,являється перший гість Лєо Фомиін (гітарист що записав альбом ЛАБІРИНТ). Зігравши мегахіт Крєсти а потім і Високосний Вєк (все з того ж альбому) він злиняв зі сцени. Далі соло на гітарі Страйка, бас соло Аліка, та барабанне соло Карпухіна. Після чого була невеличка пауза під час якої в фоновому режимі лунала нарізка з пісень гурту.
"Другий акт" почався з шуму від маршу солдат та гулу літака. ТАК, це був початок композиції НЕ ХОТИМ, виконувати яку вибіг мегагість та магавокаліст Михайло Сєришев (екс-ЧАС ПИК,екс-МАСТЕР 1989-2000), який показав що таке СПРАВЖНЄ ШОУ створивши його з просто НІЧОГО. Отож, Не хотим, Берегись, та ще щось (не пам,ятаю). Наступним хто вийшов в якості гостя був Кіріл Покровський (спеціально запрошений з Бельгії, клавішник, автор мегахіта Арії "МАНИЯ ВЕЛИЧИЯ", та Мастеровського "Еще раз Ночь" і нетільки). Він зіграв щось зі свого репертіару та перші ноти ЕЩЕ РАЗ НОЧЬ після чого народ завалив його оплисками і на сцену знову вийшов Серишев. Він відчував і переживав кожне слово цієї балади, місцями ніжно, місцями агресивно, він вкадв в неї душу і тіло, так що навіть мало не проронив сльозу. А потім понеслись старі хіти ЗДЕСЬ КУЮТ МЕТАЛ, під час якого Страйк проломивши нокою монітор впав разом з гітарою на сцену, дует барабанщиків з Карпухіна і Шендера (екс-Мастер 1994-2000), ВСТАНЬ СТРАХ ПРЕОДОЛЕЙ та ВОЛЯ И РАЗУМ, де під час коди Страйк МАВ! свою гітару. Ось наче і скінчилось. Але ж толпі мало, треба ЩЕ!!
А на біс Мастрер залишив композицію із першого альбому МАСТЕР, що і має назву МАСТЕР biggrin , яку зіграли всі музиканти.
Концер дійно супроводжувався лазерним шоу, під час якого я інколи відчував себе в якомусь дивному зеленому коридорі (Я НІЧОГО НЕ КУРИВ!!!!!)

P.S. Із заявлених гостей не приїхали Большаков sad та Молчанов.
Один з організаторів розповів мені що трапилось з Большаком.
Справа в тому, що він дуже хворий і перед концертом в Москві лікарі забаронили йому виходити на сцену та він сказав що "нехай я помру, але на 20-ти річному концерті я відіграю!!" (Ось де ІДЕЯ, Крамний. Відчуваєш?). Під час концерту він забігав за куліси де йому робили капельниці, а вже після його забрала швидка.

З.І. Вибачти за можливу карявість тексту. Писати я не вмію.


Хоч і маю руки в крові, та є Святий Дух у мені
__________________
Тhrash, Пиво & Дівки
 
LedbackerДата: Воскресенье, 2007-05-06, 2:45 AM | Сообщение # 10
він мав довгий гриф, четверо струн
Группа: Адміністратори
Сообщений: 89
Репутация: 2
Статус: Offline
молоток. добре написано. я ніби там побував. Навіть не треба наконцерти ходити... biggrin

басистам - слава
 
Форум гурту СОБОР » music » Концерти » МАСТЕР 20 років (01.05.2007 ЦКМ НАУ)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: